Mandy Muse https://pornlux.com/pornstar/mandy-muse on Pornlux.com.

Hakkımızda

Firmamız 1992 yılında Yalova’da 60 m² küçük bir atölyede TEKNİK ALÜMİNYUM DOĞRAMA SANAYİİ adı altında Mesut GİDER tarafından kurulmuştur. Geçen süre içerisinde iş potansiyelimizin ve müşteri portföyümüzün artması bize cesaret vermiş ve 1999 yılı Mart ayında Recep-Yasin GİDER kardeşlerin de katılımıyla firmamız şirketleşerek YALOVA TEKNİK ALM. PVC. DOĞ. İNŞ. NAKL. TURİZM. PETROL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adını almıştır.

Daha sonra Türkiye ve Avrupada kalitesini kanıtlamış köklü kuruluşlardan FIRAT PLASTİK KAUÇUK A.Ş. ile yapılan bayilik sözleşmesiyle FIRATPEN YALOVA ÜRETİCİ BAYİİ olarak FIRATPEN ürünlerini satmaya başlamıştır. Bu nedenle firmamız atölye seviyesinden çıkıp fabrika seviyesinde iş yapma ihtiyacını doğurmuş PVC üretim ve çift cam makineleri takviyesiyle fabrika üretimine başladık.2010 yılından itibaren % 100 öz kaynakla sağlanan 6 kattan oluşan 5.800 m² kapalı alan, 2800 m² açık alana sahip, CNC PVC-CAM makineleriyle fabrikamızda üretim yapılmaktadır.

Ticari politikamız müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ile hizmet vermek, yapılan işi zamanında ve yerinde müşteriye eksiksiz teslim etmektir. Devamında yapılan işin arkasında durup takipçisi olmak zor fakat onurlu bir iş yapmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,